www.pribramsko.eu | www.nebeske.cz |

Marek Černoch je pověřen řízením Středočeské centrály cestovního ruchu

2019-03-12 08:32:46 | Středočeský kraj, B. Tlučhořová a H. Frintová ©

Rada Středočeského kraje vzala na vědomí rezignaci Ing. Bc. Markéty Wernerové z funkce ředitelky Středočeské centrály cestovního ruchu, příspěvkové organizace, a pověřila Marka Černocha řízením této organizace až do doby, než bude vybrán a jmenován nový ředitel nebo ředitelka.

Foto

Brdy, Fabiánova zahrádka.
(Foto Mgr. Jaroslav Hodrment ©)

„Marek Černoch je nyní vedoucím Středočeské filmové kanceláře a jeho pověření je logické s přihlédnutím na manažerskou strukturu Středočeské centrály cestovního ruchu. Do doby než bude znám výsledek výběrového řízení, bude zastávat obě funkce,“ uvedl Martin Draxler (ANO 2011), radní pro oblast regionálního rozvoje, cestovního ruchu a sportu.

Marek Černoch

je český politik, pilot dopravních letadel a také moderátor a zpěvák. V roce 1998 nastoupil jako moderátor do rádií Melody a Olympic a od roku 2003 byl moderátorem Rádia Hey a po několika letech I jako programový ředitel. Vystupoval také jako zpěvák (vlastní hudební skupina Angels) a zároveň působil i v umělecké agentuře Charlie a Route 102. Po dokončení letecké školy v roce 2008 nastoupil jako pilot letounu Boeing 737 a lektor teoretické výuky pilotů dopravních letadel. V letech 2013 až 2017 byl členem Poslanecké sněmovny PČR.Středočeský kraj, B. Tlučhořová a H. Frintová ©


Počasí

© Jaroslav Hodrment 2015
Redakce
Právní doložka